Rekolekcje z ks. dr Jose Maniparambilim w Duninowie koło Ustki

Home / Aktualności / Rekolekcje z ks. dr Jose Maniparambilim w Duninowie koło Ustki

Rekolekcje z ks. dr Jose Maniparambilim w Duninowie koło Ustki

Kierujemy osobiste zaproszenie do każdego i każdej  z Was, na rekolekcje z ks. dr Jose Maniparambilim z Indii , które odbędą się w Duninowie w terminie 13-16 czerwca 2019r. Temat rekolekcji to „Słowo Boże Drogowskazem”. W tym czasie będziemy poznawać Ewangelię wg. św. Mateusza, rozważać Słowo, przyglądać się Bohaterom Słowa i modlić się tym Słowem.
Kilka słów o ks. dr Jose Maniparamibilim: ks. dr Jose Antonio Maniparambil urodził się w 1964 roku w Parapukkarze, jako siódmy syn Anthony’ego i Mariyam. Jest kapłanem diecezjalnym. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Calicut w Kalkucie, a tytuł doktora nauk biblijnych w Instytucie Papieskim im. św. Piotra w Bangalore, w Indiach. Obecnie jest profesorem wizytującym wiele instytutów w Indiach i za granicą oraz głosi rekolekcje i konferencje w wielu krajach. Jest założycielem i dyrektorem Biblia Academy (www.bibliaa.in). Wspiera Specjalny Ośrodek Wychowawczy dla dzieci z dysfunkcjami – Madonna Special School w Kerala. Ks. dr Jose Maniparambili jest człowiekiem ciepłym, serdecznym i bardzo radosnym. Nie ma dla Niego przeszkód w głoszeniu Słowa Bożego, co kocha robić i pragnie aby jak najwięcej osób poznawało Biblię.
Organizatorem rekolekcji jest Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Duninowie koło Ustki. Koszt rekolekcji to 250 zł (noclegi i wyżywienie) istnieje możliwość dojazdowa czyli bez noclegów koszt 180 zł.
Zapisy telefoniczne biuro rekolekcyjne kom. 603746674 lub 502211356.

Zapraszamy
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Duninowie